Quantcast
Channel: ruchome animacje for Windows - Softonic Search
Viewing all articles
Browse latest Browse all 8

Rayman Legends 1.0

Previous Cliplets 1.1.1
0
0

Rayman Legends to najnowsza odsłona kultowej serii gier przygodowych. Za grę odpowiada studio Ubisoft. Popularny od lat bohater powraca raptem rok po premierze fantastycznej gry Rayman Origins. W Rayman Legends poznamy kolejne przygody Raymana i jego przyjaciół. Sprawdzamy czy warto sięgnąć po najnowszą część serii.

Zabawa na 100 bajkowych poziomach

Rayman to charakterystyczna postać doskonale znana wszystkim fanom gier platformowych. To co charakteryzuje tego kolorowego bohatera, to brak ramion, szyi oraz nóg. Posiada tylko głowę, dłonie, stopy oraz tułów. Żyje on wraz z swoimi przyjaciółmi w swojej idyllicznej krainie. W najnowszej grze Rayman po raz kolejny musi wziąć sprawy w swoje ręce i uratować swój świat przed wielkim niebezpieczeństwem.

Rayman Legends oferuje ponad sto fantastycznych poziomów. Podzielone one są na różne światy cechujące się unikalną atmosferą. Do naszej dyspozycji oddano między innymi krainy podwodne, średniowieczne, a nawet takie w klimacie Meksyku. Aby dostać się do każdego ze światów musimy wskoczyć do obrazów wiszących na ścianach, zupełnie jak w klasycznym Mario 64.

Ubisoft zrewidował doskonałą grę Rayman Origins i w najnowszej odsłonie zaoferował jeszcze więcej możliwości. W Rayman Legends do dyspozycji graczy oddano wiele specjalnych poziomów do odblokowania, w tym te z poprzedniej grze z serii. Znajdziemy także wiele dodatkowych bonusów na przykład w postaci zwierzaków lub zdrapek, które możemy zbierać. Amatorzy takiej rozrywki spędzą przed ekranem komputera wiele godzin, aby odblokować wszystkie elementy. Jeśli nie macie duszy kolekcjonera, to również świetnie bawić będziecie się z Rayman Legends przechodząc kolejne poziomy.

Doskonała grywalność i wybuchowy tryb mulitplayer

Osoby, które nigdy nie grały w żadną grę z serii przygód Raymana, szybko powinny odnaleźć się w Rayman Legends. Tytuł ten jest tak zaprojektowany, aby był przystępny dla wszystkich. W pierwszych minutach rozgrywki poznamy wszystkie zasady gry. A te, jak się przekonamy, są niezwykle proste. Oczywiście, część poziomów nie jest łatwa do przejścia za pierwszym razem. Jednak zawsze możemy je zostawić i przejść do następnych i powrócić do trudnego poziomu później.

Główną innowacją Rayman Legends jest obecność trybu multiplayer. Na jednym komputerze jednocześnie mogą grać cztery osoby możemy też grać online. Jest to rozgrywka asymetryczna, oznacza to, że każdy z graczy może pełnić inną rolę. Jeden z graczy może przejąć kontrolę nad głównym bohaterem natomiast kolejne osoby mogą go wspomagać kontrolując ruchome platformy liny, czy łaskotać przeciwników.  Poza trybem fabularnym możemy też skorzystać z świetnej mini gry „Kung Foot”. To gra będąca brutalną odmianą piłki nożnej. Naszych przeciwników możemy okładać pięściami aby odebrać im piłkę i zdobyć bramkę. Szalona zabawa gwarantowana.

Grafika powodująca opad szczęki

Rayman Origins był piękny, ale Rayman Legends jest Legendarny! Jakość grafiki jaką oferuje gra jest niespotykana w innych tytułach typu 2D. Silnik, który stworzyli twórcy gry, pozwala na zaimportowanie grafik rysowanych ręcznie. Właśnie to sprawia, że Rayman Legends jest grą unikalną. To wspaniałe uczucie, gdy możemy obserwować niesamowite animacje postaci oraz spektakularne i szczegółowe poziomy. Artystyczny poziom gry jest naprawdę wysoki. Oryginalność poziomów narasta w czasie rozgrywki, a na każdym z nich czekają na nas niezwykli Bossowie.

Duży szacunek twórcom należy się też za aspekt dźwiękowy. Przez całą rozgrywkę mamy świetny akompaniament. Jest on dostosowany do naszych działań i zmienia się w zależności od postępu na kolejnych poziomach. Kompozycje są świetnej jakości i można tu mówić o epickiej perfekcji połączonej z dużą dawką humoru. Warto zwrócić uwagę na ścieżkę dźwiękową - te różnorodne płaszczyzny muzyczne będą dawać się we znaki szczególnie gdy grać będziemy ze znajomymi.

Najlepsza gra platformowa na PC! Przynajmniej do premiery kolejnego Raymana...

W świecie gier trudno znaleźć tytuł doskonały, jednak w przypadku Rayman Legends nie znajdziemy jakiś szczególnych wad. To tytuł wręcz idealny pod względem grywalności zapewniający długą rozgrywkę i atrakcyjny tryb multiplayer. Całość uzupełnia jedyna w swoim rodzaju grafika i ścieżka dźwiękowa. Podczas rozgrywki cały czas czujemy ducha serii. Należy jednak zwrócić uwagę na, to że Rayman Legends jest bardzo zbliżony do swojego poprzednika. Czasem może się wydawać, że to Rayman Orgins w wersji 1,5. Można to wybaczy wytwórni Ubisoft, miejmy nadzieje, że twórcy nie pójdą w ślady ekipy odpowiedzialnej za Assassin’s Creed i nie będziemy świadkami kolejnych powtórek co roku.

Download Rayman Legends 1.0 w Softonic


Viewing all articles
Browse latest Browse all 8

Latest Images

Vimeo 3.65.3 by Vimeo.com, Inc.

Vimeo 3.65.3 by Vimeo.com, Inc.

Trending Articles


Gusto mo ba ako?


Dibujos para colorear de Sonic


Libros para colorear


Mandalas de flores para colorear


Toro para colorear


Angry Quotes , Forget Quotes


Life Quotes, Answer Quotes, Questions Quotes


Filipino quotes about love in tagalog – Pinoy love quotes


Love Quotes Tagalog


Tagalog Love Quotes


mayabang Quotes, Torpe Quotes, tanga Quotes


Mario Bros para colorear


Girasoles para colorear


Conejo para colorear


Pintar a Ben 10


let go Quotes : Inspire Quotes


Pagmamahal Quotes , GOD Quotes


Long Distance Relationship Tagalog Love Quotes


All About Tagalog Quotes


Tropa Quotes